
Hikvision
0,00 ₼
| Communication protocol | TCP/IP |
| Wired network | 10/100 Mbps self-adaptive |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Power | IEEE802.3af, standard PoE 12 VDC/1 A |
| Power consumption | ≤ 7 W |
| Working temperature | -10 °C to 55 °C (14 °F to 131 °F) |
| Working humidity | 10% to 90% |
| Dimensions | Without package 180 mm × 140 mm × 22.4 mm (7.09" × 5.51\" × 0.88\") With package (1 for 1) 251 mm x 211 mm x 141 mm (9.88 × 8.31\" × 5.55\") With package (1 for 12) 522 mm x 442 mm x 453 mm (20.55 × 17.40\" × 17.83\")" |
| Installation | Surface mounting and Desktop placement |
| Approval | CE/CE-LVD/CB/RoHS/REACH/WEEE |
| Power supply method | 12 VDC/1 A |
| Language | English, European Spanish, Thai, Japanese, Arabic |
| Network interface | x 1 RJ-45 10/100 Mbps self-adaptive |
| Configuration via Web browser | Supported |
| Video intercom | Not supported |
| Operating system | Embedded Linux system |
| Button | Physical button (self-define) |
| Screen size | 7-inch |
| Operation method | Capacitive touch screen |
| Type | Colorful IPS LCD |
| Resolution | 1024 × 600 |
| Module selection | NO |