
Hikvision
0,00 ₼
| Dimensions | L-bracket: 250 mm × 46 mm × 30 mm (9.8" × 1.8\" × 1.2\") Z-bracket: 180 mm × 47 mm × 47 mm (7.1 × 1.9\" × 1.9\")" |
| Model | DS-K4H255-LZ |
| Suitable Door | Wooden Door, Glass Door, Metal Door |
| Shell performance | High strength aluminum alloy surface sandblasting oxidation |
| Model | FM11RF08-M1 |
| RAM | 1 K byte |
| Card reading frequency | 13.56 MHz |
| Card property | Thin card |
| Function | Read/write |
| Card reading distance | ≤10 cm |
| Working temperature | -20 °C to 75 °C (-4 °F to 167 °F) |
| Model | DS-K7P07 |
| Power supply | 12 VDC to 24 VDC |
| Working temperature | -20 °C to 55 °C (-4 °F to 131 °F) |
| Working humidity | 0 to 95% (relative humidity) |
| Dimensions | 115 mm × 70 mm × 16 mm (4.53" × 2.76" × 0.63") |
| Material | Panel: stainless steel |
| Output contact | NO/NC/COM contact |
| Suitable door | Hollow door frame (concealed installation) |
| Face recognition distance | 0.3 to 1.5 m |
| Face recognition accuracy rate | >99% |
| Face recognition duration | < 0.2 s |
| Fingerprint recognition duration | < 1 s |
| Card type | M1 card |
| Card reading frequency | 13.56 MHz |
| Card reading distance | 0 to 5 cm |
| Card reading duration | < 1 s |
| User capacity | 500 |
| Face capacity | 500 |
| Fingerprint capacity | 3000 |
| Card capacity | 3000 |
| Event capacity | 150,000 |
| Screen size | 2.4-inch |
| Type | LCD |
| Resolution | 320 × 240 |
| Face anti-spoofing | Support |
| Supplement light | White light |
| Power supply | 12 VDC |
| Power consumption | ≤ 6 W |
| Working temperature | -10 °C to 55 °C (14 °F to 131 °F) |
| Working humidity | 0 to 90% (No condensing) |
| Language | English, Spanish (South America), Arabic, Thai, Indonesian, Russian, Vietnamese, Portuguese (Brazil), Korean, Japanese |
| Network interface | 1 RJ-45 |
| Lock control | 1 |
| Exit button | 1 |
| Door contact input | 1 |
| TAMPER | 1 |
| RS-485 | 1 RS-485 (Half duplex, HIKVISION) |
| Wiegand | 1 Wiegand(Hik 26bit,Hik 34bit) |
| USB | 1 |
| Wired network | 10/100 M self-adaptive |
| Wi-Fi | Support, 2.4 G, 802.11b/g/n |
| Model | DS-K1T321MFWX |
| Operating system | Linux |
| Lens | × 1 |
| Resolution | 2 MP (video stream: 720 P) |
| Video standard | PAL (Default) and NTSC |
| Model | DS-K4H255S |
| Unlock method | Current interruption |
| Maximum holding force | Max. 272 kg (600 Lbs) |
| Power supply | 12 VDC to 24 VDC, 470 mA to 235 mA |
| Working temperature | -10 °C to 55 °C (14 °F to 131 °F) |
| Working humidity | 0 to 95 % (relative humidity) |
| Dimensions | Lock Body: 250 mm × 28 mm × 48 mm (9.8" × 1.1\" × 1.9\") Armature Plate: 180 mm × 38 mm × 12 mm (7.1 × 1.5\" × 0.5\")" |
| Suitable door | Glass door, wooden door, and metal door |
| Shell performance | Hard Anodizing Electroplating Operated |
| Lock body | Eco-friendly Zinc Electroplating Operated |
| Armature plate | Eco-friendly Zinc Electroplating Operated |