
Hikvision
0,00 ₼
| Working temperature | Operating: -10 °C to +70 °C (14 °F to 158 °F) Storage: -25 °C to +85 °C (-13 °F to 185 °F) |
| Working humidity | < 95% (no condensation) |
| Input voltage | 100 VAC to 240 VAC |
| Output voltage | 48 VDC |
| Output current | 3.2 A |
| Output power | 150 W |
| Noise and ripple | < 150 mVpp @ 25 °C |
| Voltage adjustment range | 23 VDC to 25 VDC |
| Cooling system | Convection |
| Dimension (L x W x D) | 105mm × 90mm × 54.5mm |