
Hikvision
0,00 ₼
| Input voltage | 100 VAC to 240 VAC |
| Working humidity | < 95% (No Condensation) |
| Output voltage | 12 VDC |
| Output current | 4.17 A |
| Output power | 50 W |
| Noise and ripple | < 150 mVpp @ 25 °C |
| Voltage adjustment range | 11 VDC to 14 VDC |
| Cooling system | Convection |
| Working temperature | Operating: -10 °C to +70 °C (14 °F to 158 °F)Storage: -25 °C to +85 °C (-13 °F to 185 °F) |
| Dimension (L x W x D) | 98 mm × 97 mm × 38 mm (3.86" × 3.82" × 1.50") |