
Hikvision
0,00 ₼
| Power Supply | 12 VDC |
| Power Consumption | Max. 5W |
| Working Temperature | -10° C to + 55° C (14° F to 131° F) |
| Working Humidity | 10% to 90% |
| Dimensions (L x W x H) | 135.14 mm × 49.6 mm × 41.93 mm (5.32" × 1.95" × 1.65") |
| Material | Aluminum alloy |
| Kamera | 1/2.7" CMOS |
| Resolution | 1920 × 1080 Stream resolution: 960 × 576 |
| FOV | Horizontal: 66.2°,Vertical: 37.2° |
| Video Frame Rate | PAL: 25 fps |
| Audio Input | Built-in omnidirectional microphone |
| Audio Output | Built-in loudspeaker |
| Four-wire Interface | 1 four-wire interface (1-ch video input, 1-ch audio input/output, 1-ch power supply, 1-ch grounding) |
| I/O Output | 1 relay output |