
Hikvision
0,00 ₼
| Alarm input | 8 |
| DIP switch | 1, 8 bit |
| Modular connection interface(485+12V DC) | 2 |
| Power supply output | Max to 4 W, 12 VDC |
| Power consumption | ≤ 6 W (full load power consumption of 20-module cascade) |
| Installation | Surface mounting |
| Working temperature | -30° C to 60° C (-22° F to 140° F) |
| Working humidity | 10% to 90% |
| Dimensions | 62.2 mm × 55 mm × 18 mm (2.45" × 2.17" × 0.71") |
| Operating system | Embedded operation system |
| CPU | Embedded MCU Processor |