
Hikvision
0,00 ₼
| Button | 6 touch buttons |
| Installation | Surface mounting |
| Indicator | / |
| Protective level | / |
| Working temperature | -10 °C to 50 °C (14 °F to 122 °F) |
| Working humidity | 10% to 90% |
| Dimension (W × H × D) | 187 mm × 137 mm × 25.4 mm (7.36" × 5.39" × 1.00") |
| Battery | / |
| Power supply | / |
| Application environment | Indoor |
| Power consumption | ≤ 5 W |
| Notice capacity | / |
| Linked network camera capacity | 1 |
| Linked indoor extensions capacity | 2 |
| Linked doorphone capacity | 2 |
| Operation system | Embedded Analog operation system |
| ROM | / |
| RAM | / |
| Processor | / |
| Screen size | 7-inch |
| Operation method | Non-touch |
| Type | TFT |
| Resolution | 1024 × 600 |
| Lens | / |
| Resolution | / |
| FOV | / |
| Wide dynamic range (WDR) | / |
| Video compression standard | / |
| Focal length | / |
| Audio input | Built-in omnidirectional microphone |
| Audio compression standard | / |
| Audio output | Built-in loudspeaker (more than 80 dB within 20 cm) |
| Audio compression bitrate | / |
| Audio quality | / |
| Volume adjustment | Adjustable with touch buttons |
| Network protocol | / |
| Wi-Fi | / |
| Bluetooth | / |
| 3G/4G | / |
| Zigbee | / |
| Alarm input | / |
| Network interface | / |
| TAMPER | / |
| RS-485 | / |
| USB | / |
| TF card | / |
| Alarm output | / |
| DIP switch | 2, ring duration can be set via DIP switch |