
Hikvision
0,00 ₼
| Button | 4 |
| Installation | Surface mounting |
| Indicator | / |
| Protective level | / |
| Working temperature | -10 °C to 55 °C (14 °F to 131 °F) |
| Working humidity | 10% to 90% (no-condensing) |
| Dimension (W × H × D) | 178 mm × 132 mm × 19 mm (7" × 5.20" × 0.75") |
| Battery | / |
| Application environment | Indoor |
| Power consumption | ≤ 5 W |
| Linked indoor extensions capacity | 2 |
| Linked doorphone capacity | 2 |
| Analog Camera | 1 |
| Screen size | 7-inch |
| Operation method | Physical button |
| Type | Colorful TFT |
| Resolution | 1024 × 600 |
| Audio input | 1 built-in omnidirectional microphone |
| Audio output | 1 built-in loudspeaker |
| DIP switch | 1 Bit |
| Four-Wire interface | 4, 2 for indoor extentions, 2 for doorphones |
| Power supply input | 12V DC |
| BNC | 1 |
| Debugging port | 1 |