
Hikvision
0,00 ₼
| Button | 9 touch buttons |
| Installation | Wall mounting, table mounting |
| Indicator | 0 |
| Protective level | / |
| Working temperature | -10 °C to 50 °C (14 °F to 122 °F) |
| Working humidity | 10% to 90% |
| Dimensions | 120 mm × 120 mm × 21 mm (4.7" × 4.7" × 0.83") |
| Application environment | Indoor |
| Power consumption | ≤ 4 W |
| Language | English, French, Portuguese, Portuguese (Brazil), Spanish, Russian, German, Italian, Polish, Turkish, Vietnamese, Arabic, Czech, Hungarian, Dutch, Romanian, Bulgarian, Ukrainian, Croatian, Serbian, Greek, Lithuanian, Estonian, Latvian, Norwegian Danish, Slovenian, Slovak, Swedish, Finnish, Mongolian, Hebrew, Kazakh, Uzbek |
| Power supply | IEEE802.3af, Standard PoE,12 VDC |
| Event capacity | 200 |
| Notice capacity | 200 |
| Linked indoor extensions capacity | 16 |
| Operating system | Linux |
| ROM | 8 MB |
| RAM | 64 MB |
| CPU | Embedded processor |
| Screen size | 4.3-inch |
| Operation method | 9 touch buttons |
| Type | Colorful TFT |
| Resolution | 480 × 272 |
| Lens | / |
| Resolution | / |
| FOV | / |
| WDR | / |
| Video compression standard | / |
| Focal length | / |
| Audio compression standard | G.711 U, G.711 A |
| Audio input | Built-in omnidirectional microphone |
| Audio output | Built-in loudspeaker |
| Audio compression bitrate | 64 Kbps |
| Audio quality | Noise suppression and echo cancellation |
| Volume adjustment | Adjustable |
| Communication protocol | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Wi-Fi standard | / |
| Bluetooth version | / |
| 3G/4G standard | / |
| Zigbee | / |
| Alarm input | / |
| Network interface | 1 RJ-45 100 Mbps |
| TAMPER | / |
| RS-485 | / |
| USB | / |
| TF card | / |
| Alarm output | / |