
Hikvision
0,00 ₼
| Button | 0 |
| Installation | Surface mounting |
| Indicator | 0 |
| Protective level | / |
| Power supply method | IEEE802.3af, standard PoE 12 VDC/1 A |
| Working temperature | -10 °C to 55 °C (14 °F to 131 °F) |
| Working humidity | 10% to 90% |
| Dimensions | 254 mm × 166 mm × 22.55 mm (10.0" × 6.5" × 0.89") |
| Battery | / |
| Application environment | Indoor |
| Power consumption | ≤ 6 W |
| Language | English, Arabic, French, Russian, Spanish, Spanish (Latin America), Italian, German, Polish, Turkish, Portuguese, Portuguese (Brazil), Uzbek, Kazakh, Czech, Hungarian, Dutch, Romanian, Bulgarian, Ukrainian, Croatian, Serbian, Greek, Lithuanian, Estonian, Latvian, Norwegian, Danish, Slovenian, Slovak, Hebrew, Swedish, Finnish, Mongolian, Vietnamese, Traditional Chinese |
| Size | 10.1-inch |
| Operation method | Capacitive touch screen |
| Type | Colorful TFT screen |
| Lens | Not supported. |
| FOV | / |
| Pixel | / |
| Audio quality | Noise suppression and echo cancellation |
| Communication protocol | TCP/IP, SIP, RTSP |
| Wired network | 10/100 Mbps self-adaptive |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | / |
| Zigbee | / |
| Network interface | 1 RJ-45 10/100 Mbps self-adaptive |
| Power interface | 1 |