
Hikvision
0,00 ₼
| Supplement light | IR light, up to 3 m |
| Resolution | Stream resolution: 1280 * 720@60fps |
| FOV | Horizontal: 130°,Vertical: 70° |
| Audio input | Built-in omnidirectional microphone |
| Audio output | Built-in loudspeaker |
| Lock control | 1 relay, max 30V 1 A |
| Debugging port | 1 |
| Four-wire | 1 four-wire interface |
| Button | 1 physical button(s) |
| Indicator | / |
| Power supply | 12 VDC |
| Power consumption | Max. 4W |
| Working temperature | -30° C to + 60° C |
| Working humidity | 10% to 90% |
| Dimensions | 136mm x 51mm x 20mm |
| Application environment | Indoor |
| Installation | Surface mounting |
| Protective level | / |
| Material | Plastic |
| Operation method | Physical button |
| Type | 7-inch colorful TFT |
| Resolution | 1024 x 600 |
| Audio input | Built-in omnidirectional microphone |
| Audio output | Built-in loudspeaker |
| Power supply input | 12V DC |
| Debugging port | 1 |
| Four-Wire interface | 4, 2 for indoor extentions, 2 for doorphones |
| DIP switch | 1 Bit |
| BNC | 1 |
| Button | 4 physical button |
| Power supply | 12 VDC |
| Power consumption | ≤5 W |
| Working temperature | -10° C to + 55° C (14° F to 131° F) |
| Working humidity | 10% to 90% |
| Dimensions (W × H × D) | 178mm x 132mm x 19mm |
| Installation | Surface mounting |
| Application environment | Indoor |
| Protective level | / |
| Linked indoor extensions capacity | 2 |
| Linked doorphone capacity | 2 |
| Linked analog camera | 1 |