
Hikvision
0,00 ₼
| Supplement light | IR light, up to 3 m |
| Resolution | Stream resolution: 1280 x 720@60fps |
| FOV | Horizontal: 117°, Vertical: 70°, Diagonal: 141° |
| Audio input | Built-in omnidirectional microphone (≤50 cm) |
| Audio output | Built-in loudspeaker (30 cm/76 dB, 50 cm/72 dB) |
| Lock control | 1 relay, max 30 V 1 A |
| Debugging port | 1 |
| Four-wire | 1 four-wire interface |
| Button | 1 physical button(s) |
| Power supply | 12 VDC |
| Power consumption | Max. 4 W |
| Working temperature | -30 °C to 60 °C (-22 °F to 140 °F) |
| Working humidity | 10% to 90% |
| Dimensions | 145 mm × 55 mm × 24 mm (5.71" × 2.17" × 0.94") |
| Application environment | Outdoor |
| Installation | Surface mounting |
| Protective level | IP65, IK08 |
| Material | Metal |
| Operation method | Physical button |
| Type | 7-inch colorful TFT |
| Resolution | 1024 x 600 |
| Audio input | Built-in omnidirectional microphone (≤50 cm) |
| Audio output | Built-in loudspeaker (30 cm/76 dB, 50 cm/72 dB) |
| Power supply input | 12V DC |
| Debugging port | 1 |
| Four-Wire interface | 4, 2 for indoor extensions, 2 for doorphones |
| DIP switch | 1 Bit |
| BNC | 1 |
| Button | 4 physical buttons |
| Power supply | 12 VDC |
| Power consumption | ≤4 W |
| Working temperature | -10° C to + 55° C (14° F to 131° F) |
| Working humidity | 10% to 90% |
| Dimensions (W × H × D) | 178 mm x 132 mm x 19 mm (7.01" × 5.20" × 0.75") |
| Installation | Surface mounting |
| Application environment | Indoor |
| Linked indoor extensions capacity | 2 |
| Linked doorphone capacity | 2 |
| Linked analog camera | 1 |