
Hikvision
0,00 ₼
| Material | Main: aluminum alloy,Window: glass |
| Dimension | 445×140×169 |
| Feature | With fan, wiper, suitable for high temperature environment |
| Description | Outdoor Housing |
| Working temperature | -20℃ ~ +60℃, Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Automatic temperature control range | Fan on: 45℃±5℃ ,Fan off: 35°±5℃, |
| Power | AC24V |
| Power consumption | Fan: 4W; Wiper: 4W |
| Protection level | IP67 |
| Matching power supply | AC24V 2A power pack |