
Hikvision
0,00 ₼
| Dimension(WxHxD) | 63mm x 49mm x 16mm |
| Indicator | Red/Green LED |
| Battery type | CR2032 3.0V |
| Operation humidity | 10% to 90% |
| Operation temperature | –10 °C to 55 °C |
| Battery life span | 2-year power supply |
| RF speed | 10kbps |
| RF frequency | 433MHz |
| RF modulation | FSK |
| RF distance | 300m (Open area) |