
Hikvision
0,00 ₼
| Core Color | 1 White- Blue /Bluet2 White-Orange /Orange 3 White- Green /Greent4 White- Brown /Brown |
| Packing | Wooden Tray & Carton |
| Carton dimension | According to the requires |
| Packing length | (305±1.5)m |
| Rip-cord | Yes |
| Sheath Physical Properties | Before Aging Tensile Strength (Mpa) ≥13.5 Elongation(%) ≥150 Aging Period( (℃×hrs) 100℃×24h×10d After Aging Tensile Strength(Mpa) ≥12.5 Elongation(%) ≥125 Cold bend(-20±2℃×4h) 8×Cable O.D.,No visible cracks |
| Electrical Characteristics (21℃) | 1.0-100.0MHz Impedance(Ω) 100±15 1.0-100.0MHz Delay Skew (ns/100m) ≤45 DC Resistance(Ω/100m) max 9.5 DC Conductor Resistance Unbalance(%) max 5.0 |
| Material | Solid-Bare Copper |
| Nom.O.D.(mm) | 0.500 |
| Material | HDPE Densityt0.945±0.02 g/cm3 |
| Diameter | 0.88±0.05mm |
| Thickness | 0.50±0.05 mm |
| External O.D. | 5.0±0.4 mm |
| Surface | Clean,Frap,Satiation |
| Material | PVC(complies RoHS) Densityt1.56±0.03 g/cm3 Hardnesst48±3 Shore D |
| Color | Blue ZLC2002,White RAL9003 |
| Letter height | 3.0±0.3mm |
| Color | Black |
| Print error & Space | ≤±0.5%,1m |