
Hikvision
0,00 ₼
| Storage Temperature | Temperature: -40℃-70℃ |
| Power Supply | 51V DC, 1.25A |
| Storage Humidity | Humidity: 5%-90% , non-condensing |
| Surge Protection | 4KV |
| Power Consumption | ≤63W |
| Working Mode | Extend On:250m,10M,CAT 5e, Extend Off:100m |
| PoE Standard | IEEE802.3af, IEEE802.3at |
| PoE Power Budget | 58W |
| PoE Port | 4, 10/100Mbps RJ45 ports |
| Switching Capacity | 1Gbps |
| Store-and-forward | Store-and-forward |
| Max. Forwarding Rate | 0.74Mpps |
| Uplink Port | 1, 100M Ethernet Port |
| Network Ports | 5 |
| High-priority Port | Port 1 |
| Network Protocol | IEEE802.3,802.3u,802.3x, 802.3af, 802.3at |
| Switching Capacity | 1Gbps |
| Max. Forwarding Rate | 0.74Mpps |
| Store-and-forward | Store-and-forward |