
Hikvision
0,00 ₼
| IP Video Input | 4-ch;8-ch |
| HDMI Output | 1-ch, resolution: 1920 × 1080/60Hz, 1600 × 1200/60Hz,,1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz |
| VGA Output | HDMI,VGA |
| Incoming Bandwidth | 50 Mbps |
| Audio Output | 1-ch, RCA (linear, 1 KΩ) |
| Network Interface | 1, RJ45 100M Ethernet interface |
| Power Supply | 12 VDC |
| Consumption | ≤ 18 W |
| Working Temperature | -10 °C to +55 °C (14 °F to 131 °F) |
| Working Humidity | 10% to 90% |
| Dimension (W × D × H) | 205 × 205 × 45 mm (8.1 × 8.1 × 1.8 in) |
| SATA | 1 SATA interface;1 |
| Capacity | Up to 6 TB capacity for each disk |
| USB Interface | Rear panel: 2 × USB 2.0 |
| Decoding Format | H.265+,H.265,H.264+,H.264 |
| Decoding Capability | 4-ch@1080p |
| Synchronous playback | 4-ch |
| Recording Resolution | 5 M/4 M/3 M/1080p/1.3 M/720p |
| Interface | N/A |
| RAID Type | No |
| Frequency Band | 2.4 GHz |
| Antenna Structure | 2*2MIMO. External antennas. PA and LNA modules are,supported. |
| Transmission Speed | 300 Mbps |
| Transmission Standard | IEEE 802.11b/g/n |