
Hikvision
0,00 ₼
| Power supply | 12 VDC |
| Working current | ≤ 500 mA |
| Working temperature | -20 °C to 65 °C (-4 °F to 149 °F) |
| Working humidity | 10% to 90% (Non Condensing) |
| Protection Level | IP64 |
| Dimensions | 132.0 mm × 92.3 mm × 20.5 mm (5.20" × 3.63" × 0.81") |
| Processor | 32-bit |
| Input / Output Interface | RS-485/Wiegand |