
Hikvision
0,00 ₼
| Communication Interface | TCP/IP, EHome |
| Working Temperature | -10 °C to 55 °C (14 °F to 131 °F) |
| Power Supply | 12 VDC/1 A |
| Audio | 1 buzzer and 1 loudspeaker |
| LCD Screen | 2.4-inch display screen |
| Fingerprint Capacity | Up to 1000 fingerprints |
| Storage | Up to 1000 users, 1000 valid cards, 100,000 records, and 50,000 attendance tables |
| Card Reading Mode | M1 card (support metal,environment) |
| Input Interface | Exit button × 1, door contact × 1 |
| Output Interface | Relay (lock output) × 1, doorbell output × 1 |
| Operating System | Linux |
| Fingerprint Authentication Duration | 1:N recognition duration (Up to 1000 fingerprints) < 1 s |
| FAR(False Accept Rate) | 0.001% |
| FRR (False Rejection Rate) | 0.1% |
| Fingerprint Recognizer | Optical fingerprint recognizer module |
| Card Reading Distance | 0 to 5 cm |
| Keyboard | Physical keys (no back light) |
| USB | USB 2.0 |