
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Şəkil Sensor | 2.0 megapixel progressive scan CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0,003 Lux@(F1.2, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s, NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | Avto/Rəng/B/B (Ağ və Qara) |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0° - 360°, Yayma: 0° - 75°, Döndürmə: 0° - 360° |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Yavaş çekim | Maks.: 30 dəfə |
| Tətbiq | Daxili/açıq/daxili1/aşağı işıq |
| Hərəkət Algılama | 4 programmable motion areas |
| Material | Metal və Plastik |
| Ölçü | Φ 110 mm × 93,2 mm (4,33" × 3,67") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40° C - 60° C (-40° F - 140° F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya yoxdur) |
| Əlaqə | Protokol: HIKVISION-C |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ±30%/PoC.af |
| İstehlak | Maks. 4 Vt |
| IR diapazonu | 40 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrləri | Defog, Güzgü, Qüsurlu Piksel Korreksiyası, Kəskinlik, Kamera Başlığı, LSC (Obyektiv Kölgə Korreksiyası) |
| Çərçivə Tezliyi | PAL: 1080p@25fps, NTSC: 1080p@30fps |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng/BW (Ağ və Qara) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | > 120 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR/BLC/HLC/OFF |
| Məxfilik Maskası | ON/OFF, 8 proqramlaşdırıla bilən məxfilik maskası |
| Səs-küyün azaldılması | ON/OFF |
| Ağ Balans | ATW/AWC-SET/MANUAL |
| AGC | Dəstək |
| Video Çıxışı | TVI&CVBS |
| Lens Növü | 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 103,5° (2,8 mm), 82,6° (3,6 mm), 54,4° (6 mm) |
| Lens montajı | M12 |