
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 2 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), ağ işıqla 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 90°-ə qədər, Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Yavaş çekim | Maks. 16 dəfə |
| Hərəkət aşkarlanması | 4 programmable motion areas |
| Güc | 12 VDC ± 25%, max. 5.4 W *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Material | plastik |
| Ölçü | 161,1 mm × 68,4 × 65,15(6,34" × 2,69" × 2,57") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F arasında). Rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olmayan) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR: 20 m-ə qədər, Ağ İşıq: 20 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT/VƏQİQLƏT |
| Şəkil Parametrləri | Brightness, Contrast, Sharpness, Anti-banding, AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 1080p @25 fps/30 fps CVI: 1080p @25 fps/30 fps AHD: 1080p @25 fps/30 fps CVBS: PAL/NTSC |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avtomatik/Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR, BLC, HLC, Global, HLS |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Ağ Balans | Auto, Manual |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Siqnal | Bərk İşıq Siqnalı (Ağ İşıq) |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu və FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 105°, vertical FOV: 56°, diagonal FOV: 123° 3.6 mm, horizontal FOV: 85°, vertical FOV: 46°, diagonal FOV: 98° |
| Lens montajı | M12 |
| Alma Məsafəsi | 5 m-ə qədər radiusda |
| Məbləğ | 1 |