
Hikvision
0,00 ₼
| Şəkil Sensoru | 3K CMOS |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Qətnamə | 2960 (H) × 1665 (V) |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 3K @20 fps, 4 MP @25 fps/30 fps, 1080p @25 fps/30 fps AHD: 5 MP @20 fps, 4 MP @25 fps/30 fps CVI: 4 MP @25 fps/30 fps CVBS: PAL/NTSC |
| Min. İşıqlandırma | 0.001 Lux @(F1.0, AGC ON), ağ işıqla 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Lens | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Baxış sahəsi | 2.8 mm, horizontal FOV: 105°, vertical FOV: 60°, diagonal FOV: 143° 3.6 mm, horizontal FOV: 80°, vertical FOV: 50°, diagonal FOV: 112° |
| Lens montajı | M12 |
| İşıq siqnalı | Bərk İşıq Siqnalı (Ağ İşıq) |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| WDR (Geniş dinamik diapazon) | Rəqəmsal WDR |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 90°-ə qədər, Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Güc | 12 VDC ± 25%, maks.3,9 Vt,*Bir kameranı enerji ilə təmin etmək üçün bir güc adapterindən istifadə etməyiniz tövsiyə olunur. |
| Əməliyyat şərtləri | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Qoruma səviyyəsi | IP67 |
| Material | plastik |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Ölçü | 161,1 mm × 70 mm × 70 mm (6,34" × 2,76" × 2,76") |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR: 20 m-ə qədər, Ağ İşıq: 20 m-ə qədər |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avtomatik/Rəng |
| Ağ İşıq | Avtomatik/Söndür |
| Şəkil rejimi | STD/YÜKSƏK-SAT/VƏQİQLƏT |
| AGC | Bəli |
| Ağ Balans | Avto/Açıq/Qlobal/Manual |
| AE (Avtomatik Ekspozisiya) Rejimi | HLS; DWDR; BLC; HLC; Qlobal |
| Səs-küyün azaldılması | 2D DNR |
| Dil | İngilis dili |
| Funksiya | Ağıllı IR; Parlaqlıq; Kəskinlik; AGC; Anti-Banding |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Audio Giriş | Quraşdırılmış mikrofon |
| Alma Məsafəsi | 5 m-ə qədər radiusda |
| Məbləğ | 1 |