
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 3K CMOS |
| Maks. Qətnamə | 2960 (H) × 1665 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), ağ işıqla 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s, NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 90°-ə qədər, Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Yavaş çekim | Maks. 16 dəfə |
| Güc | 12 VDC ± 25%, maks. 6.1 Vt,*Bir kameranı enerji ilə təmin etmək üçün bir güc adapterindən istifadə etməyiniz tövsiyə olunur.,Yüksək empedanslı kabel istifadə olunursa (məsələn, dəst paketindəki 18 m uzatma kabeli), 15 VDC adapter tələb olunur. |
| Material | Metal |
| Ölçü | 179 mm × 66 mm × 69,1 mm (7,05" × 2,6" × 2,72") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F arasında). Rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olmayan) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR: 30 m-ə qədər, Ağ İşıq: 20 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT/VƏQİQLƏT |
| Şəkil Parametrləri | Doyma, Parlaqlıq, Kontrast, Keskinlik, Anti-banding, AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 3K @20 fps/25 kadr, 4 MP @25 fps/30 fps, 1080p @25 fps/30 fps |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avtomatik/Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR, BLC, HLC, Qlobal |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable polygon privacy masks |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Ağ Balans | Avtomatik, Manual |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu və FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 112°, vertical FOV: 60°, diagonal FOV: 140° 3.6 mm, horizontal FOV: 90°, vertical FOV: 49°, diagonal FOV: 105° |
| Lens montajı | M12 |
| Alma Məsafəsi | 5 m-ə qədər radiusda |
| Məbləğ | 1 |