
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 2 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON), ağ işıqla 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 180°-ə qədər, Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| İşıq siqnalı | Bərk İşıq Siqnalı (Ağ İşıq) |
| Material | Metal |
| Ölçü | 194,2 mm × 78 mm × 74,5 mm (7,65" × 3,07" × 2,93") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40°C - 60°C (-40°F - 140°F), Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Güc | 12 VDC ± 25%, Max. 4 W *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 40 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT/VƏQİQLƏT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Güzgü, Keskinlik, Anti-Banding, AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 1080p@25fps/30fps CVI: 1080p@25fps/30fps AHD: 1080p@25fps/30fps CVBS: PAL/NTSC |
| Gündüz/Gecə rejimi | Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR, BLC, HLC, Qlobal |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR/2D DNR |
| Ağ Balans | Avtomatik/Manual |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu və FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 98°, vertical FOV: 51°, diagonal FOV: 115° 3.6 mm, horizontal FOV: 76°, vertical FOV: 41°, diagonal FOV: 90° 6 mm, horizontal FOV: 50°, vertical FOV: 27°, diagonal FOV: 58° |
| Lens montajı | M12 |