
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 2 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), ağ işıqla 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | 24/7 Color Imaging |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0 ilə 360°, Yayma: 0 ilə 180°, Fırlanma: 0 ilə 360° |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Hərəkət aşkarlanması | 4 programmable motion areas |
| Güc | 12 VDC ± 25%, max. 5.7 W *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Material | Metal |
| Ölçü | 194,2 mm × 78 mm × 74,5 mm (7,65" × 3,07" × 2,93") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 50 °C (-40 °F ilə 122 °F), rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 40 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT/VƏQİQLƏT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq; Kontrast; Güzgü; Kəskinlik; Anti-Banding; AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 1080P@30fps, 1080P@25fps AHD: 1080P@30fps, 1080P@25fps CVI: 1080P@30fps, 1080P@25fps CVBS: PAL/NTSC |
| Gündüz/Gecə rejimi | Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC;HLC;Qlobal;HLS |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR/2D DNR |
| Ağ Balans | Avtomatik/Manual |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Siqnal | Bərk İşıq Siqnalı (Ağ İşıq) |
| Quraşdırılmış Mikrofon | Bəli |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm and 6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu və FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 98°, vertical FOV: 52°, diagonal FOV: 116° 3.6 mm, horizontal FOV: 77°, vertical FOV: 42°, diagonal FOV: 91° 6 mm, horizontal FOV: 51°, vertical FOV: 28°, diagonal FOV: 59° |
| Lens montajı | M12 |