
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 2 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Yavaş çekim | Maks. 16 dəfə |
| Min. İşıqlandırma | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), ağ işıqla 0 Lux |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0 ilə 360°, Yayma: 0 ilə 180°, Fırlanma: 0 ilə 360° |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Hərəkət aşkarlanması | 4 programmable motion areas |
| Güc | 12 VDC±25%/PoC.at, Maks. 5.1 Vt *Bir kameranı enerji ilə təmin etmək üçün bir güc adapterindən istifadə etməyiniz tövsiyə olunur. |
| Material | Metal |
| Ölçü | 194,19 mm × 78,01 mm × 74,46 mm (7,65" × 3,07" × 2,93") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F arasında). Rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olmayan) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR: 40 m-ə qədər, Ağ İşıq: 40 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT/VƏQİQLƏT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Kontrast, Kəskinlik, Anti-banding, AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TV: 1080p @30 kadr, 1080p @25 kadr |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avtomatik/Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR, BLC, HLC, Qlobal, HLS |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Ağ Balans | Avtomatik, Manual |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Siqnal | Bərk İşıq Siqnalı (Ağ İşıq) |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu və FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 105°, vertical FOV: 56°, diagonal FOV: 123° 3.6 mm, horizontal FOV: 85°, vertical FOV: 46°, diagonal FOV: 98° |
| Lens montajı | M12 |
| Alma Məsafəsi | 5 m radiusda |
| Məbləğ | 1 |