
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 2 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Yavaş çekim | Maks. 16 dəfə |
| Min. İşıqlandırma | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), ağ işıqla 0 Lux |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0 ilə 360°, Yayma: 0 ilə 180°, Döndürmə: 0 ilə 360° |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| İşıq siqnalı | Sönən İşıq Siqnalı (Qırmızı və Mavi) |
| Səsli Siqnal | Bəli |
| Audio funksiyası | Echo ləğvi, AI səs-küyün azaldılması, avtomatik qazanc nəzarəti |
| Güc | 12 VDC ± 25%, max. 11.7 W *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. If a high-impedance cable is used (such as the 18 m extension cable in the kit package), an 18 VDC adapter is required. |
| Material | Ön qapaq: Metal, Əsas korpus: Plastik |
| Ölçü | 211 mm × 83,5 mm × 80,7 mm (8,31" × 3,29" × 3,18") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F arasında). Rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olmayan) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR: Up to 40 m, White Light: Up to 40 m |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT/VƏQİQLƏT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Kontrast, Keskinlik, Anti-banding, AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TV: 1080p @25 kadr/30 kadr |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avtomatik/Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥120 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR, BLC, HLC, Global, HLS |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Ağ Balans | Auto, Manual |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu və FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 105°, vertical FOV: 56°, diagonal FOV: 126° 3.6 mm, horizontal FOV: 84°, vertical FOV: 46°, diagonal FOV: 98° |
| Lens montajı | M12 |
| Alma Məsafəsi | 5 m-ə qədər radiusda |
| Məbləğ | 1 |
| Nominal güc | 2 W |
| Dinamik diapazonu | 5 m-ə qədər radiusda |