
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 5 MP CMOS image sensor |
| Maks. Qətnamə | 2560 (H) × 1944 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/20 s to 1/50,000 s NTSC: 1/20 s to 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 180°-ə qədər, Döndürmə: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Front cover: Metal Main body: Plastic |
| Ölçü | 88,6 mm × 81,3 mm × 224,7 mm (3,49" × 3,20" × 8,85") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | ‘-40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiyasız) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ± 25% |
| İstehlak | Maks. 3,5 Vt |
| IR diapazonu | 20 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Kəskinlik, Güzgü, Ağıllı İQ |
| Çərçivə Tezliyi | TV: 5 MP@20fps, 4MP@25fps, 4MP@30fps, 1080P@25fps, 1080P@30fps |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC |
| Ağ Balans | Avtomatik/Manual |
| Ağ İşıq | AVTO/OFF |
| AGC | Dəstək |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 91° (2,8 mm), 70° (3,6 mm), 45° (6 mm) |
| Lens montajı | M12 |