
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 5 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 2560 (H) × 1944 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), ağ işıqla 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 90°-ə qədər, Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Metal |
| Ölçü | 82,6 mm × 77,1 mm × 220,4 mm (3,25" × 3,04" × 8,68") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40°C ilə 60°C (-40°F to140°F), Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Güc | 12 VDC±25%/PoC.at, Max. 5.4 W *You are recommended to use one power adapter for one camera, and use 2-pin power supply for long-distance power supply. |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 40 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Güzgü, Keskinlik, Anti-Banding, AGC |
| Çərçivə Tezliyi | 5 MP @ 20 kadr, 4 MP @ 30 kadr, 4 MP @ 25 kadr, 1080p @ 30 kadr, 1080p @ 25 kadr |
| Gündüz/Gecə rejimi | Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR, BLC, HLC, Qlobal, HLS |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR/2D DNR |
| Ağ Balans | Avtomatik/Manual |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 99.7°, vertical FOV: 72°, diagonal FOV: 139.8° 3.6 mm, horizontal FOV: 80.1°, vertical FOV: 58.6°, diagonal FOV: 106.2° |