
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 5 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 2560 (H) × 1944 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), ağ işıqla 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s to 1/50, 000 s NTSC: 1/30 s to 1/50, 000 s |
| Gündüz & Gecə | Rəng |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0 ilə 360°, Yayma: 0 ilə 90°, Fırlanma 0 ilə 360° |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Metal |
| Ölçü | 82,6 mm × 77,1 mm × 220,4 mm (3,25" × 3,04" × 8,68") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40° C - 60° C (-40° F - 140° F), Rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya yoxdur) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Güc | 12 VDC ± 25%, Max. 4.9 W *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 40 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Kəskinlik, Güzgü, Ağıllı İşıq, AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 5MP@20fps, 4MP@30fps, 4MP@25fps, 1080p@30fps, 1080p@25fps CVI: 4MP@30fps, 4MP@25fps AHD: 5MP@20fps, 4MP@30fps, 4MP@25fps CVBS: PAL/NTSC |
| Gündüz/Gecə rejimi | Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC, HLC |
| Ağ Balans | Avtomatik/Manual |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens növü | 2.8 mm fixed lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 99.7°, vertical FOV: 72°, diagonal FOV: 139.8° |
| Lens montajı | M16 |