
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 3K CMOS |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Maks. Qətnamə | 2960 (H) × 1665 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.001 Lux @ (F1.0, AGC ON), ağ işıqla 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | 24/7 Color Imaging |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 180°-ə qədər, Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Dil | İngilis dili |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40°C - 60°C (-40°F - 140°F), Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Material | Metal |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Ölçü | 194,2 mm × 78 mm × 74,5 mm (7,65" × 3,07" × 2,93") |
| Güc | 12 VDC ± 25%, Max. 3.5 W, *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 40 m-ə qədər |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 3K@20fps, 4 MP@25fps/30fps, 1080p@25fps/30fps AHD: 5 MP@20fps, 4 MP@25fps/30fps CVI: 4 MP@25fps/30fps CVBS: PAL/NTSC |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT/VƏQİQLƏT |
| Gündüz/Gecə rejimi | Rəng |
| Ağ Balans | Avto/Açıq/Qlobal/Müəllim |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR, BLC, HLC, Qlobal, HLS |
| Səs-küyün azaldılması | 2D DNR |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Kontrast, Güzgü, Qüsurlu Piksel Korreksiyası, Kəskinlik, Anti-Banding, Smart Light, AGC |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Siqnal | Bərk İşıq Siqnalı (Ağ İşıq) |
| Audio | Quraşdırılmış mikrofon |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 102°, vertical FOV: 56°, diagonal FOV: 122° 3.6 mm, horizontal FOV: 80°, vertical FOV: 45°, diagonal FOV: 96° 6 mm, horizontal FOV: 56°, vertical FOV: 30°, diagonal FOV: 61° |
| Lens montajı | M12 |