
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 3K CMOS |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Maks. Qətnamə | 2960 (H) × 1665 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), ağ işıqla 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0° - 360°, Yayma: 0° - 180°, Döndürmə: 0° - 360° |
| Hərəkət aşkarlanması | 4 programmable motion areas |
| Güc | 12 VDC ± 25%, PoC.at, Max.7.8 W, *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Dil | İngilis dili |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F arasında). Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Material | Metal |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Ölçü | 194,2 mm × 78 mm × 74,5 mm (7,65" × 3,07" × 2,93") |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR: Up to 40 m, White Light: Up to 40 m |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Çərçivə Tezliyi | 3K @20 fps, 4 MP @25 fps/30 fps, 1080p @25 fps/30 fps |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks/8programmable privacy masks |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT/VƏQİQLƏT |
| AGC | Bəli |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avtomatik/Rəng |
| Ağ Balans | Avto/Açıq/Qlobal/Müəllim |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR; BLC; HLC; Qlobal; HLS |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR/2D DNR |
| Şəkil Parametrləri | Anti-banding; Ağıllı İşıq; Güzgü; Kontrast; Parlaqlıq |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens növü | 2.8 mm and 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 105°, vertical FOV: 59°, diagonal FOV: 139° 3.6 mm, horizontal FOV: 80°, vertical FOV: 49°, diagonal FOV: 105° |
| Lens montajı | M12 |