
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 3K CMOS |
| Maks. Qətnamə | 2960 (H) × 1665 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0,0003 Lux @ (F1.0, AGC ON), ağ İşıqla 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | 24/7 Color Imaging |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 180°-ə qədər, Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Yavaş çekim | Maks. 16 dəfə |
| Hərəkət aşkarlanması | 4 programmable motion areas |
| Güc | 12 VDC ± 25%, max. 7.9 W *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Material | Ön qapaq: Metal, Əsas korpus: Plastik |
| Ölçü | 82,6 mm × 77,1 mm × 213,2 mm (3,25" × 3,04" × 8,39") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40°C - 60°C (-40°F - 140°F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 40 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT/VƏQİQLƏT |
| Şəkil Parametrləri | AGC; Parlaqlıq; Kontrast; Güzgü; Qüsurlu Piksel Korreksiyası; Kəskinlik; Anti-Banding; Ağıllı İşıq |
| Çərçivə Tezliyi | 3K@20 fps, 4 MP@30 fps, 4 MP@25 fps, 1080p@30 fps, 1080p@25 fps |
| Gündüz/Gecə rejimi | Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR; BLC; HLC; Qlobal; HLS |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR/2D DNR |
| Ağ Balans | Avtomatik/Manual |
| Ağ İşıq | Avtomatik/Söndür |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Siqnal | 1 line out Flashing Light Alarm (White) |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 109°, vertical FOV: 58°, diagonal FOV: 129° 3.6 mm, horizontal FOV: 92°, vertical FOV: 45°, diagonal FOV: 111° |
| Lens montajı | M16 |
| PIR diapazonu | 11 m |
| PIR bucağı | 110° |