
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 8 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 3840 (H) × 2160 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.0005 Lux @ (F1.0, AGC ON), ağ işıqla 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/12,5 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/15 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | 24/7 Color Imaging |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 180°-ə qədər, Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Hərəkət aşkarlanması | 4 programmable motion areas |
| Güc | 12 VDC ± 25%, max. 6.7 W *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Material | Ön qapaq: Metal, Əsas korpus: Plastik |
| Ölçü | 82,6 mm × 77,1 mm × 213,2 mm (3,25" × 3,04" × 8,39") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40°C - 60°C (-40°F - 140°F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 40 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT/VƏQİQLƏT |
| Şəkil Parametrləri | AGC; Parlaqlıq; Kontrast; Güzgü; Qüsurlu Piksel Korreksiyası; Kəskinlik; Anti-Banding; Ağıllı İşıq |
| Çərçivə Tezliyi | 8 MP@12,5 fps/15 kadr, 5 MP@20 fps, 1080P@25 fps/30 kadr |
| Gündüz/Gecə rejimi | Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | WDR; BLC; HLC; Qlobal; HLS |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR/2D DNR |
| Ağ Balans | Avtomatik/Manual |
| Ağ İşıq | Avtomatik/Söndür |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Siqnal | 1 line out flashing light alarm (white) |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 108°, vertical FOV: 57°, diagonal FOV: 127° 3.6 mm, horizontal FOV: 91°, vertical FOV: 45°, diagonal FOV: 110° |
| Lens montajı | M16 |
| PIR diapazonu | 11 m |
| PIR bucağı | 110° |