
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 2 MP CMOS |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.02 Lux @ (F1.2, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 90°-ə qədər, Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Dil | İngilis dili |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40°C - 60°C (-40°F - 140°F), Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Material | Metal |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Ölçü | 138,8 mm × 60,9 mm × 57,9 mm (5,465" × 2,389" 2,278") |
| Güc | 12 VDC ± 25%, Maks. 3,3 Vt |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 20 m-ə qədər |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 1080p@25fps/30fps AHD: 1080p@25fps/30fps CVI: 1080p@25fps/30fps CVBS: PAL/NTSC |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Ağ Balans | Avtomatik |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR, BLC, Qlobal |
| Səs-küyün azaldılması | 2D DNR |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Güzgü, Ağıllı IR, Keskinlik, AGC |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm Fixed Lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 96.5°, vertical FOV: 48.9°, diagonal FOV: 120.5° 3.6 mm, horizontal FOV: 76.9°, vertical FOV: 40.6°, diagonal FOV: 92.0° |
| Lens montajı | M12 |