
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Şəkil Sensor | 2 MP CMOS |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.01 Lux @(F2.0, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək,Tilt: 0°-dən 90°-dək, Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Dil | İngilis dili |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40°C - 60°C (-40°F - 140°F). Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Material | Metal |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Ölçü | Ø70 mm × 158,6 mm (Ø2,76" × 6,24") |
| Güc | 12 VDC ± 25%, PoC.af. Maks. 2.9 W,*Bir kamera üçün enerji təchizatı üçün bir güc adapterindən istifadə etməyiniz tövsiyə olunur. |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 20 m-ə qədər |
| Çərçivə Tezliyi | PAL: 1080p @ 25 fps NTSC: 1080p @ 30 fps |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəkil Parametrləri Keçid | STD/HIGH-SAT |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR, BLC, HLC, Qlobal |
| Səs-küyün azaldılması | 2D DNR |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Ağıllı IR, Keskinlik, AGC |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens Növü | Sabit fokuslu lens, 2,8 mm və 3,6 mm isteğe bağlı |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 101°, vertical FOV: 56°, diagonal FOV: 118° 3.6 mm, horizontal FOV: 78°, vertical FOV: 42°, diagonal FOV: 92° |
| Lens montajı | M12 |