
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 2 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.01 Lux @ (F1.6, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50, 000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50, 000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0 ilə 360°, Yayma: 0 ilə 90°, Fırlanma: 0 ilə 360° |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Material | plastik |
| Ölçü | 138,8 mm × 60,9 mm × 57,9 mm (5,47" × 2,4" × 2,3") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiyasız) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ± 25% *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| İstehlak | Maks. 3,3 Vt |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR : Up to 25 m White Light : Up to 20 m |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Keskinlik, Ağıllı IR |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 1080P @ 30 fps, 1080P @ 25 fps AHD: 1080P @ 30 fps, 1080P @ 25 fps CVI: 1080P @ 30 fps, 1080P @ 25 fps CVBS: PAL/NTSC |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avtomatik/Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR/BLC/HLC/Qlobal |
| Ağ Balans | Avtomatik/Manual |
| AGC | Bəli |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu və FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 101°, vertical FOV: 56°, diagonal FOV: 118° 3.6 mm, horizontal FOV: 78°, vertical FOV: 42°, diagonal FOV: 92° |
| Lens montajı | M12 |
| Alma Məsafəsi | 5 m-ə qədər radiusda |
| Məbləğ | 1 |