
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Min. İşıqlandırma | 0.005 Lux@(F2.0, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Şəkil Sensoru | 2 MP CMOS |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0 ilə 360°, Yayma: 0 ilə 180°, Fırlanma: 0 ilə 360° |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Yavaş çekim | Maks. 16 dəfə |
| Material | Ön qapaq: Metal, Əsas korpus: Plastik |
| Ölçü | 81,9 mm × 86,7 mm × 217,9 mm (3,22" × 3,41" × 8,58") |
| Güc | 12 VDC ± 25%, max. 5.6 W *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | VƏ |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 50 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq; Kəskinlik; Güzgü; AGC |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥120 dB |
| Çərçivə Tezliyi | PAL: 1080p @ 25 fps NTSC: 1080p @ 30 fps |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC;HLC |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS;1 HD analoq çıxış |
| Fokus Uzunluğu & FOV | Üfüqi FOV: 106° (2.8 mm), 82° (3.6 mm), 51° (6 mm), 39° (8 mm), 24° (12 mm) |
| Lens montajı | M12 |
| Lens növü | Sabit fokus lensi, 2,8 mm, 3,6 mm, 6 mm, 8 mm, 12 mm |