
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 2.0 megapixel progressive scan CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.005 Lux@(F2.0, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0 ilə 360°, Yayma: 0 ilə 180°, Fırlanma: 0 ilə 360° |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Yavaş çekim | Maks. 16 dəfə |
| Güc | 12 VDC ± 25%, Maks. 4,6 Vt *Bir kameranı enerji ilə təmin etmək üçün bir güc adapterindən istifadə etməyiniz tövsiyə olunur. |
| Material | Metal |
| Ölçü | 158 mm × 61 mm × 58 mm (6,42" × 2,40" × 2,28") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiyasız) |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | VƏ |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 30 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq;Kəskinlik;Güzgü;Smart IR;AGC |
| Çərçivə Tezliyi | PAL: 1080p@25 fps NTSC: 1080p@30 fps |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥120 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC;HLC |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS;1 HD analoq çıxış |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm and 6 mm |
| Fokus Uzunluğu və FOV | 106° (2,8 mm), 82° (3,6 mm), 51° (6 mm) |
| Lens montajı | M12 |