
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 2 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.005 Lux@(F1.2, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 180°-ə qədər, Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Güc | 12 VDC ± 25%, max. 4.6 W *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Material | plastik |
| Ölçü | 158 mm × 61 mm × 58 mm (6,42" × 2,40" × 2,28") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiyasız) |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | VƏ |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 30 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq;Kəskinlik;Güzgü;Smart IR;AGC |
| Çərçivə Tezliyi | PAL: 1080p@25fps NTSC: 1080p@30fps |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥120 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | HLC;BLC;WDR |
| Səs-küyün azaldılması | 3D DNR |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS;1 HD analoq çıxış |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm and 6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 106° 3.6 mm, horizontal FOV: 82° 6 mm, horizontal FOV: 51° |
| Lens montajı | M12 |