
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | 1P67 |
| Şəkil Sensoru | 5 megapixel progressive scan CMOS |
| Maks. Qətnamə | 2560 (H) × 1944 (V) |
| Min. İşıqlandırma | Rəng: 0.003 Lux@(F1.6, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s to 1/50,000 s NTSC: 1/30 s to 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 180°-ə qədər, Döndürmə: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Hərəkət aşkarlanması | 4 programmable areas |
| Material | Metal |
| Ölçü | 81,9 mm × 86,7 mm × 217,9 mm (3,22" × 3,41" × 8,58") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Ünsiyyət | Koaksifikasiya, Protokol: HIKVISION-C (TVI çıxışı) |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ± 25% *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| İstehlak | Maks.6,6 Vt |
| IR diapazonu | 80 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Keskinlik, 3D DNR, Güzgü, Ağıllı İQ |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 2 MP@25fps, 2 MP@30fps, 4 MP@25fps, 4 MP@30fps, 5 MP@20fps AHD: 4 MP@25fps, 4 MP@30fps, 5 MP@20fps CVI: 4 MP@25fps, 4 MP@30fps CVBS: PAL, NTSC |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥ 130 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC |
| Məxfilik Maskası | 4 programmable privacy masks |
| Səs-küyün azaldılması | Səviyyə 1-dən 9-a qədər |
| Ağ Balans | Avtomatik/Manual |
| AGC | Bəli |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output, TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens növü | 3.6 mm, 6 mm, 8 mm, 12 mm fixed lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 78° (3,6 mm), 48° (6 mm), 37° (8 mm), 23° (12 mm) |
| Lens montajı | M12 |