
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Şəkil Sensor | 3K CMOS |
| Maks. Qətnamə | 2960 (H) × 1665 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0,01 Lux @ (F2.0, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50, 000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50, 000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0 - 360°, Yayma: 0 - 90°, Fırlanma: 0 - 360° |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Plastik |
| Ölçü | 138,8 mm × Ø70 mm (5,47" × Ø2,76") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olmayan) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ± 25% *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| İstehlak | Maks. 2,9 Vt |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR : Up to 25 m White Light : Up to 20 m |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Kəskinlik, Ağıllı IR |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 3K@20 fps, 4 MP@25 fps/30 fps, 1080p@25 fps/30 fps AHD: 4 MP@25 fps/30 fps CVI: 4 MP@25 fps/30 fps CVBS: PAL/NTSC |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR/BLC/HLC/Qlobal |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| AGC | Bəli |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens Növü | 2.8 mm and 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 105°, vertical FOV: 62°, diagonal FOV: 132° 3.6 mm, horizontal FOV: 92°, vertical FOV: 48°, diagonal FOV: 112° |
| Lens montajı | M12 |
| Alma Məsafəsi | 5 m radiusda |
| Məbləğ | 1 |