
Hikvision
0,00 ₼
| Müdafiə | IP67 |
| Şəkil Sensor | 4K CMOS |
| Maks. Qətnamə | 3840 (H) × 2160 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.01 Lux @ (F1.6, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/12,5 s - 1/50, 000 s NTSC: 1/15 s - 1/50, 000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq Tənzimlənməsi | Pan: 0 - 360°, Yayma: 0 - 90°, Fırlanma: 0 - 360° |
| Siqnal Sistemi | PAL/NTSC |
| Güc | 12 VDC ± 25%, 0,4 A, maks. 4,8 Vt,*Bir kameranı enerji ilə təmin etmək üçün bir güc adapterindən istifadə etməyiniz tövsiyə olunur. |
| Material | Plastik |
| Ölçü | 138,8 mm × Ø70 mm (5,46" × Ø2,76") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olmayan) |
| Əlaqə | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR : Up to 25 m White Light : Up to 20 m |
| Əlavə İşıq Tipi | Ağıllı, IR, Ağ İşıq |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Kəskinlik, Ağıllı IR |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 8 MP @12.5 fps, 8 MP @15 fps, 4 MP @25 fps, 4 MP @30fps, 2 MP @25 fps, 2 MP @30 fps AHD: 8MP@15fps CVI: [email protected], 8MP@15fps CVBS: PAL/NTSC |
| Gündüz/Gecə Rejimi | Avto/Rəng |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR/BLC/HLC/Qlobal |
| Ağ Balans | Avto/Müəllim |
| AGC | Bəli |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens Növü | 2.8 mm and 3.6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 108°, vertical FOV: 59°, diagonal FOV: 127° 3.6 mm, horizontal FOV: 88°, vertical FOV: 44°, diagonal FOV: 105° |
| Lens montajı | M12 |