
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 8.29 MP progressive scan CMOS |
| Maks. Qətnamə | 3840 (H) × 2160 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.01 Lux@(F2.0, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/12,5 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/15 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0 ilə 360°, Yayma: 0 ilə 180°, Fırlanma: 0 ilə 360° |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Güc | 12 VDC ± 25%, max. 5.3 W *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| Material | Ön qapaq: Metal, Əsas korpus: Plastik |
| Ölçü | 81,9 mm × 86,7 mm × 217,9 mm (3,22" × 3,41" × 8,58") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Əlavə İşıq Tipi | VƏ |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 30 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq; Kəskinlik; AGC |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: [email protected], 8MP@15fps, 4MP@25fps, 4MP@30fps, 2MP@25fps, 2MP@30fps CVI: [email protected], 8MP@15fps AHD: [email protected], 8M@15fps CVBS: 960H P/N |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | BLC;HLC |
| Səs-küyün azaldılması | 2D DNR |
| Ağ Balans | Avtomatik/Manual |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS;1 HD analoq çıxış |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm and 6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 102,2° (2,8 mm), 79° (3,6 mm), 50,8° (6 mm) |
| Lens montajı | M16 |