
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 8.29 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 3840 (H) × 2160 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.003 Lux@(F1.6, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/12.5 s to 1/50,000 s NTSC: 1/15 s to 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 180°-ə qədər, Döndürmə: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Metal |
| Ölçü | 81,9 mm × 86,7 mm × 217,9 mm (3,22" × 3,41" × 8,58") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | ‘-40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiyasız) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ± 25% *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| İstehlak | Maks. 4,2 Vt |
| IR diapazonu | 60 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Keskinlik, Güzgü, Ağıllı İQ |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: [email protected], 8MP@15fps, 5MP@20fps, 4MP@25fps, 4MP@30fps, 1080P@25fps, 1080P@30fps AHD: [email protected], 8MP@15fps CVI: [email protected], 8MP@15fps CVBS: P/N |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥130 dB |
| Ağ Balans | Avtomatik/Manual |
| AGC | Dəstək |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm, 8 mm, 12 mm fixed lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 102° (2,8 mm), 79° (3,6 mm), 51° (6 mm), 38° (8 mm), 24° (12 mm) |
| Lens montajı | M16 |