
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 2 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 1080p @ 25 fps/30 fps CVI: 1080p @ 25 fps/30 fps AHD: 1080p @ 25 fps/30 fps CVBS: PAL/NTSC |
| Min. İşıqlandırma | 0.01 Lux @ (F1.2, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Yavaş çekim | Maks. 16 dəfə |
| Lens montajı | M12 |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 180°-ə qədər, Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40°C - 60°C (-40°F - 140°F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ± 25%, |
| İstehlak | Maks. 4,2 Vt |
| Material | Ön qapaq: Metal, Əsas korpus: Plastik |
| IR diapazonu | 40 m-ə qədər |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Ölçü | 78,9 mm × 75,4 mm × 216,6 mm (3,10" × 2,97" × 8,53") |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq;Smart IR;Kəskinlik |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR;BLC;HLC;Qlobal |
| AGC | Bəli |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Ağ Balans | Avtomatik/Manual |
| Səs-küyün azaldılması | 2D DNR |
| Dil | İngilis dili |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Quraşdırılmış Mikrofon | Bəli |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 106.4°, vertical FOV: 57.9°, diagonal FOV: 124.6° 3.6 mm, horizontal FOV: 79.6°, vertical FOV: 43.5°, diagonal FOV: 93.7° 6 mm, horizontal FOV: 51.9°, vertical FOV: 30°, diagonal FOV: 58.8° |