
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 5 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 2560 (H) × 1944 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s to 1/50, 000 s NTSC: 1/30 s to 1/50, 000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0 ilə 360°, Yayma: 0 ilə 180°, Fırlanma 0 ilə 360° |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Front Cover: Metal Main Body: Plastic |
| Ölçü | 216,6 mm × 78,9 mm × 75,4 mm (8,53" × 3,10" × 2,97") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiyasız) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ±25%/PoC.af *You are recommended to use one power adapter for one camera, and use 2-pin power supply for long-distance power supply. |
| İstehlak | Max. 4 W |
| IR diapazonu | 40 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Keskinlik, Ağıllı IR |
| Çərçivə Tezliyi | 5 M @ 20 kadr, 4 M @ 30 kadr, 4 M @ 25 kadr, 1080P @ 30 kadr, 1080P @ 25 kadr |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR, BLC, HLC, Qlobal |
| Səs-küyün azaldılması | 2D DNR |
| Ağ Balans | Avtomatik/Manual |
| AGC | Bəli |
| Video Çıxışı | 1 HD analog output |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm and 6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 93°, vertical FOV: 75°, diagonal FOV: 124° 3.6 mm, horizontal FOV: 77°, vertical FOV: 57°, diagonal FOV: 103° 6 mm, horizontal FOV: 55°, vertical FOV: 40°, diagonal FOV: 70° |
| Lens montajı | M12 |