
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 5 MP CMOS |
| Maks. Qətnamə | 2560 (H) × 1944 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.01 Lux @ (F1.2, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50,000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 180°-ə qədər, Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Ön qapaq: Metal, Əsas korpus: Plastik |
| Ölçü | 78,9 mm × 75,4 mm × 216,6 mm (3,10" × 2,97" × 8,53") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40°C - 60°C (-40°F - 140°F), Rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiya olunmayan) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ± 25% |
| İstehlak | Maks. 4,5 Vt |
| Əlavə İşıq Tipi | VƏ |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | 40 m-ə qədər |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Brightness, Mirror, Sharpness, Smart IR |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 5 MP @ 20 fps, 4 MP @ 30 fps, 4 MP @ 25 fps, 1080p @ 30 fps, 1080p @ 25 fps AHD: 5 MP @ 20 fps, 4 MP @ 30 fps, 4 MP @ 25 fps CVI: 4 MP @ 30 fps, 4 MP @ 25 fps CVBS: PAL/NTSC |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR;BLC;HLC;Qlobal |
| Səs-küyün azaldılması | 2D DNR |
| Ağ Balans | Auto, Manual |
| AGC | Bəli |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Quraşdırılmış Mikrofon | Bəli |
| Lens növü | 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm fixed focal lens |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 85°, vertical FOV: 63°, diagonal FOV:110° 3.6 mm, horizontal FOV: 80°, vertical FOV: 63°, diagonal FOV:105° 6 mm, horizontal FOV: 57°, vertical FOV: 43°, diagonal FOV:72° |
| Lens montajı | M12 |