
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 3K CMOS |
| Maks. Qətnamə | 2960 (H) × 1665 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.01 Lux @ (F2.0, AGC ON), ağ işıqla 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s - 1/50.000 s; NTSC: 1/30 s - 1/50.000 s |
| Gündüz & Gecə | ICR |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0 ilə 360°, Yayma: 0 ilə 180°, Fırlanma: 0 ilə 360° |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Güc | 12 VDC ± 25%, Maks. 10,2 W,*Bir kameranı enerji ilə təmin etmək üçün bir güc adapterindən istifadə etməyiniz tövsiyə olunur. |
| Material | Front cover: Metal Main body: Plastic |
| Ölçü | 192,6 mm × 178,3 mm × 71 mm (7,58" × 7,02" × 2,8") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | -40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiyasız) |
| Ünsiyyət | HIKVISION-C |
| Dil | İngilis dili |
| İşıq diapazonunu əlavə edin | IR : Up to 60 m White Light : Up to 60 m |
| Ağıllı Əlavə İşıq | Bəli |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/HIGH-SAT/HIGHLIGHT |
| Şəkil Parametrləri | Anti-Banding, Parlaqlıq, Keskinlik, Smart IR |
| Çərçivə Tezliyi | TVI: 3K@20 fps, 4 MP@25 fps/30 fps, 1080p@25 fps/30 fps AHD: 5 MP@20 fps, 4 MP@25 fps/30 fps CVI: 4 MP@25 fps/30 fps CVBS: PAL/NTSC |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | Rəqəmsal WDR |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | DWDR/BLC/HLC/Qlobal |
| Səs-küyün azaldılması | 2D DNR |
| Ağ Balans | Avtomatik/Manual |
| AGC | Bəli |
| Video Çıxışı | Dəyişdirilə bilən TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Quraşdırılmış Mikrofon | Bəli |
| Lens növü | Sabit fokus lensi, 2,8 mm, 3,6 mm və 6 mm isteğe bağlıdır |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 2.8 mm, horizontal FOV: 104.9°, vertical FOV: 67.3°, diagonal FOV: 129.8° 3.6 mm, horizontal FOV: 81.3°, vertical FOV: 50.7°, diagonal FOV: 102.4° 6 mm, horizontal FOV: 51.8°, vertical FOV: 32.4°, diagonal FOV: 63.1° |
| Lens montajı | M12 |