
Hikvision
0,00 ₼
| Qoruma | IP67 |
| Şəkil Sensoru | 2.0 megapixel progressive scan CMOS |
| Maks. Qətnamə | 1920 (H) × 1080 (V) |
| Min. İşıqlandırma | 0.005 Lux@(F1.6, AGC ON), IR ilə 0 Lux |
| Çekim vaxtı | PAL: 1/25 s to 1/50, 000 s NTSC: 1/30 s to 1/50, 000 s |
| Gündüz & Gecə | IR kəsmə filtri |
| Bucaq tənzimlənməsi | Pan: 0°-dən 360°-dək, Yayma: 0°-dən 90°-ə qədər, Fırlanma: 0°-dən 360°-ə qədər |
| Siqnal sistemi | PAL/NTSC |
| Material | Front cover: Metal Main body: Plastic Bracket: Metal |
| Ölçü | 84,5 mm × 92 mm × 255,1 mm (3,33" × 3,62" × 10") |
| Əməliyyat Vəziyyəti | ‘-40 °C ilə 60 °C (-40 °F ilə 140 °F), rütubət: 90% və ya daha az (kondensasiyasız) |
| Ünsiyyət | Koaksifikasiya, Protokol: HIKVISION-C (TVI çıxışı) |
| Dil | İngilis dili |
| Enerji təchizatı | 12 VDC ±25% -A: 24 VAC ±15%, 12 VDC ±20% *You are recommended to use one power adapter to supply the power for one camera. |
| İstehlak | Max. 7.7 W -A: Max. 9.7 W |
| IR diapazonu | 70 m-ə qədər |
| Şəkil Parametrlərinin Dəyişdirilməsi | STD/YÜKSƏK-SAT |
| Şəkil Parametrləri | Parlaqlıq, Keskinlik, 3D DNR, Güzgü, Ağıllı İQ |
| Çərçivə Tezliyi | PAL: 1080p@25fps NTSC: 1080p@30fps |
| Gündüz/Gecə rejimi | Avto/Rəng/BW (Qara və Ağ) |
| Geniş dinamik diapazon (WDR) | ≥ 120 dB |
| Şəklin Təkmilləşdirilməsi | Bəli |
| Ağ Balans | ATW/MWB |
| AGC | Yüksək/Orta/Aşağı |
| Video Çıxışı | TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Lens növü | 2.7 mm to 13.5 mm |
| Fokus Uzunluğu & FOV | 102° to 31° |
| Lens montajı | F 14 |